Четвертий за величиною НПЗ Росії зупинив роботу після удару України, – Reuters

Як зупинка одного заводу одразу б'є по біржі? Нафтопереробний завод НОРСІ у Нижегородській області Росії четвертий за величиною в країні, зупинив роботу після атаки...
ГоловнаСвіт"Найбільша загроза — Сумщина": у 3-й ОШБр розповіли, що буде в разі...

“Найбільша загроза — Сумщина”: у 3-й ОШБр розповіли, що буде в разі відкриття нового фронту

Воєнний фокус Російсько-українська війна Наступ ЗС РФ у Харківській області "Найбільша загроза — Сумщина": у 3-й ОШБр розповіли, що буде в разі відкриття нового фронту

Зображення українських військових в окопі
Фото: Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine | Ілюстративне фото ЗСУ

Російські військові хочуть розтягнути українські сили та ресурси. Вони можуть зробити це, частково відкривши фронт у Сумській області, розповів заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін.

Related video

Збройні сили Російської Федерації можуть відкрити ще один фронт, найбільша загроза — Сумщина. Про це повідомив заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін у коментарі Liga.net.

"Найбільша загроза зараз, безумовно, це — Сумщина. Це буде повʼязано з тим, якщо росіяни захочуть ще більше розтягнути наші сили та ресурси, то вони можуть собі дозволити ще й частково відкрити частково фронт в Сумській області", — сказав Максим Жорін.

Він наголосив, що, ймовірно, це не буде глибоким просуванням росіян на території України. Натомість це може бути саме напруга та розтягування українських сил і засобів.

Fullscreen
Ситуація на півночі України

За словами Жоріна, план наступу ЗС РФ на Харківщині, який був оприлюднений західними ЗМІ, частково є тим, до якого готувалися українські військові. Він додав, що це не новина для ЗСУ, а один зі сценаріїв, за яким противник може та буде діяти.

Нагадаємо, 22 травня у ЗМІ повідомили, що українські військові змогли зупинити наступ Збройних сил Російської Федерації на півночі Харківської області. Зокрема, противник залишився в тих сами прикордонних селах, які були захоплені в перші три дні, в напрямку Липців. Крім цього, окупанти майже не просувають в районі Вовчанська. Це вдалося зробити завдяки американській зброї, яка надійшла у травні.

21 травня радник голови ПФ Михайло Подоляк заявив, що ворог хоче підійти ближче до Харкова для того, аби обстрілювати місто керованими авіабомбами, балістикою та артилерією. Він наголосив, що ЗС РФ хочуть зруйнувати місто та посіяти паніку.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини