ГоловнаУкраїнаОкупанти обстріляли Суми: у місті частково зникла електроенергія

Окупанти обстріляли Суми: у місті частково зникла електроенергія

Ввечері середи, 18 вересня, у Сумах пролунали вибухи, після чого у місті та області почались проблеми з електропостачанням. Про це повідомляє в.о. Сумського міського голови, секретар міськради Артем Кобзарь та Суспільне.

Після оголошення повітряної тривоги в області були зафіксовані звуки вибухів.

У частині Сум відразу після цього зникло світло. Проблеми з електроенергією спостерігались і в інших населених пунктах Сумської області. За словами Кобзаря, наразі рятувальники та правоохоронці в пошуках місця прильоту. Він попросив місцевих, які знають де це могло трапитись, повідомити у поліцію або пожежникам.

Наразі невідомо про постраждалих чи загиблих.

Нагадаємо, у Сумах припинять водопостачання: влада звернулася до місцевих жителів.

Читайте також:

  • Росіяни обстріляли Суми безпілотниками

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини