У ДТЕК обіцяють повернути світло.
ДТЕК повідомила, що внаслідок ракетного обстрілу, який переживає столиця, тимчасово відсутнє світло в частині будинків у Шевченківському, Святошинському, Голосіївському та Оболонському районах
«Щойно безпекова ситуація дозволить, обов’язково повернемо всім світло. Вірте в енергетиків та ППО!»
Мер Києва Віталій Кличко повідомив про зникнення світла та води у кількох районах.
Читайте докладно:
Київ під ракетною атакою росії: лунають вибухи в різних районах.
Вночі Київ пережив атаку дронами, а зранку — ракетами зі стратегічних бомбардувальників.