ГоловнаКиївЗеленський змінив командувача Медичних сил ЗСУ

Зеленський змінив командувача Медичних сил ЗСУ

За словами Президента, сьогодні потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення захисників.

У неділю, 19 листопада, Президент Володимир Зеленський змінив командувача Медичних сил Збройних Сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука — начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві.

У своєму відеозверненні Президент зазначив, що потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів.

«Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута дійсно правильно та дійсно ефективно. Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі сили оборони», — додав Зеленський.

Довідково. Анатолій Казмірчук — український військовий лікар, начальник Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» (з 2012 року). Заслужений лікар України, доктор медичних наук. Народився 26 червня 1970 року в селі Шевченкове Хмельницького району Вінницької області.

У 1993 році закінчив факультет підготовки лікарів для Військово-морського флоту Військово-медичної академії імені С. М. Кірова. З 1993 по 1996 рік був слухачем факультету підготовки військових лікарів Української військово-медичної академії. Після закінчення обіймав посаду начальника відділення загальнолікарської допомоги Центрального відділення поліклініки Міністерства оборони України.

З 2011 по 2012 рік — провідний терапевт Головного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь». 23 липня 2012 року наказом Міністра оборони України Казмірчука призначено начальником Головного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ».

***

Раніше журналістка «Вечірнього Києва» спілкувалась з фельдшером 244 батальйону Назаром Лавровським. Він розповів з якими труднощами зіштовхується медик на фронті та про дозвіл переливати кров в польових умовах.

Головне за день

Від 8 до 34 тисяч гривень заплатять українці за порушення комендантської години

Верховна Рада України схвалила в першому читанні Законопроєкт, що передбачає штрафи. МВС України і Нацполіція давно просять у законодавців запровадити адміністративну відповідальність за...

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини