![]()
Призначені Росією власті Криму та Севастополя ввели на півострові режим надзвичайної ситуації.
За даними Reuters, це сталося на тлі перебоїв з електропостачанням, нестачі пального та нових українських атак по російській військовій та енергетичній інфраструктурі.
«Правовий режим надзвичайної ситуації дозволяє максимально оперативно вирішувати питання стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення людей», – сказав «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв.
Такі ж причини введення НС назвав і «глава» Криму Сергій Аксьонов.
Вільний продаж пального для приватних осіб і компаній у Криму зупинили ще 21 червня. У Севастополі запроваджували тимчасові обмеження на подачу електроенергії, щоб не допустити серйознішої аварії в енергосистемі. Російська влада також призупинила роботу дитячих таборів до вересня.
Київ останніми тижнями посилив удари по об’єктах у Криму, який Росія використовує як важливий логістичний вузол для війни проти України. Під ударами, за заявами української сторони та повідомленнями ЗМІ, опиняються нафтобази, енергетичні об’єкти, дороги та транспортна інфраструктура.
Запис В анексованому Криму ввели режим надзвичайної ситуації після українських атак спершу опубліковано на НОВИЙ ФОРМАТ.